See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania obiektów Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie przy ul. Dworcowej 2, Krochmalnej 8e, Nałęczowskiej 14, Krochmalnej 13i oraz Krochmalnej 13j w Lublinie wraz z zapewnieniem środków higienicznych i środków czystości – 2 części
Beschreibung: 1. Zakres prac obejmuje: 1.1. Część 1: usługa sprzątania: 1.1.1. w budynku przy ul. Nałęczowskiej 14 w Lublinie o łącznej powierzchni 1 811,81 m², 1.1.2. w budynku przy ul. Krochmalnej 13i w Lublinie o łącznej powierzchni 1 245,63 m², 1.1.3. w budynku przy ul. Krochmalnej 13j w Lublinie o łącznej powierzchni 758,72 m². 1.2. Część 2: usługa sprzątania: 1.2.1. w budynku dworca autobusowego „Dworzec Lublin” przy ul. Dworcowej 2 w Lublinie o łącznej powierzchni 12 038,65 m², wraz z przyległym terenem o łącznej powierzchni 27 700,53 m², 1.2.2. w budynku socjalno-technicznym przy ul. Krochmalnej 8e w Lublinie o łącznej powierzchni 604,75 m², wraz z przyległym terenem o łącznej powierzchni 541,70 m². 2. UWAGA! Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych , wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Koszty wizji lokalnej oraz odpowiedzialność za udział w wizji lokalnej z zachowaniem zasad BHP ponosi samodzielnie Wykonawca. Szczegóły dotyczące wizji lokalnej zawarte zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Jednocześnie Zamawiający informuje, że oferta Wykonawcy, który nie uczestniczył we wszystkich etapach wizji lokalnej (odpowiednio dla każdej z części) zostanie odrzucona w danej części zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 668121-2024
Interne Kennung: DZ-P.231.1.29.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 33771000 Papiersanitärartikel, 33770000 Hygienepapier, 39830000 Reinigungsmittel, 90911200 Gebäudereinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90641000 Reinigung von Einlaufschächten, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1: Kompleksowa usługa sprzątania wraz z zapewnieniem środków higienicznych i środków czystości w budynkach Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie zlokalizowanych przy ul. Nałęczowskiej 14, ul. Krochmalnej 13i oraz Krochmalnej 13j w Lublinie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 33771000 Papiersanitärartikel, 33770000 Hygienepapier, 39830000 Reinigungsmittel, 90911200 Gebäudereinigung, 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2: Kompleksowa usługa sprzątania wraz z zapewnieniem środków higienicznych i środków czystości w budynkach Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie zlokalizowanych przy ul. Dworcowej 2 oraz ul. Krochmalnej 8e w Lublinie wraz z terenami przyległymi do obydwu obiektów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 33771000 Papiersanitärartikel, 33770000 Hygienepapier, 39830000 Reinigungsmittel, 90911200 Gebäudereinigung, 90641000 Reinigung von Einlaufschächten, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung