2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úpravy SSZ nad rámec údržby - videotekce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace doplnění inteligentního řízení dopravy v Pardubicích zahrnující doplnění systému řízení světlených signalizačních zařízení (dále jen "SSZ") o videodetekci a související prvky, úpravu dopravního řešení dotčených křižovatek, konfigurace změn v dopravní ústředně a související projektovou dokumentaci. Zadavatel požaduje závazek dodavatele - zajistit kompatibilitu jím dodaných zařízení se stávajícím vybavením, které zůstane zachováno, zajistí-li zadavatel součinnost s dodavatelem stávajícího zařízení. Systém SSZ v Pardubicích byl modernizován v rámci projektu inteligentního řízení dopravy (dále jen „IŘD“) a u některých SSZ byla nahrazena nebo doplněna stávající detekce indukčními smyčkami videodetekcí. Některé křižovatky byly již videodetekcí osazeny před projektem IŘD a u dalších byla doplněna videodetekce později na základě samostatných objednávek. Křižovatky, které byly vybudovány po projektu IŘD již videodetekcí disponují. Specifikace předmětu plnění: Vypracování dokumentace včetně souvisejících činností v těchto fázích: A. Dokumentace pro vydání územního souhlasu nebo rozhodnutí včetně zajištění inženýrské činnosti pro všechny křižovatky specifikované v zadávací dokumentaci (viz příloha zadávací dokumentace č. 1). B. Projektová dokumentace pro stavební povolení a provádění stavby (DSP, DPS) samostatně vypracovaná pro všechny křižovatky specifikované specifikované v zadávací dokumentaci (viz příloha zadávací dokumentace č. 1). C. Dodávka a instalace systému dopravní telematiky a s tím spojené práce a služby. D. Poskytování služeb souvisejících s realizací předmětu plnění, a to podobu 5 let (záruční doba).
Vorherige Bekanntmachung: 371240-2024
Interne Kennung: IS/004/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45000000 Bauarbeiten, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45000000 Bauarbeiten