See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid v objektech Celní správy ČR v působnosti Celního úřadu pro MSK
Beschreibung: Předmětem je poskytování úklidových služeb, včetně dodávek hygienického materiálu dle požadavků zadavatele v budovách užívaných Celním úřadem pro Moravskoslezský kraj
Interne Kennung: 15/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklid ÚP Ostrava
Beschreibung: Předmětem 1. části VZ je poskytování úklidových služeb, včetně dodávek hygienického materiálu dle požadavků zadavatele v budovách užívaných Celním úřadem pro Moravskoslezský kraj na adrese: a) Náměstí Svatopluka Čecha 516/ 8, 702 00 Ostrava b) Náměstí Svatopluka Čecha 596/4, 702 00 Ostrava.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zadavatel si, v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, vyhrazuje následující změnu závazku ze Závazného vzoru smlouvy na veřejnou zakázku: a) v případě, že v průběhu účinnosti Závazného vzoru smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH, b) v případě, že míra inflace přesáhne jednorázově nebo kumulativně hodnotu 3%, lze jednat o navýšení ceny plnění v jednotkových cenách o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen vyhlášenou Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, c) v případě zvýšení minimální mzdy podle nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě, o nejnižších úrovních zaručené mzdy, o vymezení ztíženého pracovního prostředí a o výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí, ve znění pozdějších předpisů; v takovém případě je možné navýšit jednotkové ceny jedině tehdy, pokud dodavatel předloží objednateli přehled pracovníků dodavatele podílejících se na realizaci veřejné zakázky pobírajících minimální mzdu a popíše způsob, jakým se náklady na mzdy těchto pracovníků zohledňují v jednotkových cenách za jednotlivé služby. Dodavatel je oprávněn požadovat změnu ceny plnění z důvodů dle čl. XII písm. b) a c) nejdříve po uplynutí prvního celého kalendářního roku účinnosti smlouvy, a to každoročně vždy v 1. čtvrtletí příslušného kalendářního roku na základě dodatku ke smlouvě. Zvýšení ceny plnění je účinné prvním dnem měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byl dodatek uveřejněn v Registru smluv dle zákona o registru smluv. Zvýšení žádné z jednotkových cen v souhrnu z důvodů uvedených v čl. XII písm. b) a c) nebude nikdy vyšší než 5 % oproti předchozí účinné výši jednotkových cen. 2. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě vybraného dodavatele, s nímž uzavře Závazný vzor smlouvy na veřejnou zakázku, a to v případě, že budou splněny následující podmínky: a) Závazný vzor smlouvy na veřejnou zakázku bude předčasně ukončen z důvodů na straně vybraného dodavatele, b) dojde k převedení práv a povinností ze Závazného vzoru smlouvy na veřejnou zakázku z vybraného dodavatele na nového dodavatele (postoupení smlouvy), c) práva a povinnosti ze Závazného vzoru smlouvy na veřejnou zakázku mohou být převedena pouze na dodavatele, který v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku podá nabídku, a o němž zadavatel (nebo jím jmenovaná hodnotící komise) v dokumentaci k této veřejné zakázce prohlásí, že splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, d) k převzetí práv a povinností ze Závazného vzoru smlouvy na veřejnou zakázku mohou být zadavatelem postupně vyzývání dodavatelé v pořadí, v jakém se umístili v rámci hodnocení nabídek, e) nový dodavatel na základě výzvy zadavatele předloží doklady o kvalifikaci v rozsahu dle čl. VII. ZD; doklady prokazující základní způsobilost podle § 74 ZZVZ a profesní způsobilost podle § 77 odst. 1 ZZVZ musí prokazovat splnění požadovaného kritéria způsobilosti nejpozději v době 3 měsíců přede dnem doručení výzvy k předložení dokladů novému dodavateli.
Los: LOT-0002
Titel: Úklid ÚP Frýdek-Místek, Chotěbuz
Beschreibung: Předmětem 2. části VZ je poskytování úklidových služeb, včetně dodávek hygienického materiálu dle požadavků zadavatele v kynologickém areálu Celní správy a v budovách užívaných Celním úřadem pro Moravskoslezský kraj na adrese: a) Husova 3218, 738 01 Frýdek Místek b) Na Skalce 339, 735 61 Chotěbuz
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0003
Titel: Úklid ÚP Mošnov
Beschreibung: Předmětem části 3 VZ je poskytování úklidových služeb, včetně dodávek hygienického materiálu dle požadavků zadavatele v budově užívané Celním úřadem pro Moravskoslezský kraj na adrese: - Generála Fajtla 372, 742 51 Mošnov
Interne Kennung: Část 3