2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup elektronických poukázek na stravování zaměstnanců II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stravovacích poukázek v elektronické podobě pro cca 4290 Zaměstnanců. Zaměstnanci budou mít elektronické poukázky (po jejich připsání dodavatelem) k dispozici na individuálních účtech, ke kterým budou poskytnuty plastové platební karty s přiděleným identifikačním číslem (dále jen „Karta“). Karty budou Zaměstnancům sloužit k provádění kontaktních a/nebo bezkontaktních úhrad ceny za stravovací služby (ve smyslu § 236 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů) prostřednictvím platebních terminálů na akceptačních místech v provozovnách smluvních partnerů zajištěných dodavatelem. Nominální hodnota jedné elektronické poukázky (dále jen „Poukázka“) bude ve výši 160,- Kč.
Interne Kennung: 2600096
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30162000 Chipkarten
5. Los
Los: LOT-0001