See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie imprez sportowych na rzecz GKS GieKSa Katowice S.A. – 4 zadania
Beschreibung: Zabezpieczenie imprez sportowych na rzecz GKS GieKSa Katowice S.A.- 4 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 488068-2025
Interne Kennung: ZP/01/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79714000 Überwachungsdienste, 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr I (Zabezpieczenie Meczów Piłki Nożnej),
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zabezpieczenia imprez, w tym imprez sportowych: meczów piłki nożnej (imprezy masowe) - Zadanie 1
Interne Kennung: ZADANIE 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79714000 Überwachungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr II (Zabezpieczenie meczów hokeja na lodzie (imprezy masowe),
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zabezpieczenia imprez, w tym imprez sportowych: meczów hokeja na lodzie (imprezy masowe) - zadanie 2
Interne Kennung: ZADANIE 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung, 79714000 Überwachungsdienste
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr III (Zabezpieczenie meczów meczów piłki siatkowej (imprezy masowe)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zabezpieczenia imprez, w tym imprez sportowych: meczów piłki siatkowej (imprezy masowe) - zadanie 3
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr IV -Zabezpieczenie imprez o charakterze niemasowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia (dalej: zabezpieczenie fizyczne) imprez sportowych i artystycznych sklasyfikowanych jako impreza niemasowa (w tym: gale, konferencje, imprezy okolicznościowe, mecze sparingowe, mecze międzynarodowe rozgrywane przez pierwszą drużynę piłki nożnej mężczyzn, drugą drużynę piłki nożnej mężczyzn, pierwszą drużynę piłki nożnej kobiet, pierwszą drużynę piłki siatkowej mężczyzn, pierwszą drużynę hokeja na lodzie mężczyzn w obiektach lub terenach wynajmowanych przez Zamawiającego na Stadionie Miejskim w Katowicach, ul. Bukowa 1a (40-108, Katowice), Arenie Katowice, ul. Nowa Bukowa 1 (40-803 Katowice), w Ośrodku Sportowym „Szopienice” w Katowicach, ul. 11 Listopada 16, Hali Widowiskowo- Sportowej „Spodek” w Katowicach, al. Roździeńskiego 35, na Lodowisku „Spodek” w Katowicach lub innym miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie miasta Katowice
Interne Kennung: ZADANIE 4