See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gemalen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van preventief- en correctief (storingen) onderhoud en reiniging aan alle rioolgemalen, minigemalen voor drukriolering en eventuele overige rioolinstallaties in de gemeenten Uithoorn en Ouder-Amstel. Het onderhoud wordt uitgevoerd volgens de richtlijnen van BRL voor onderhoud van gemalen. De interval voor het preventief onderhoud verschilt per installatie dit staan in het PvE. Zie PvE en inschrijfstaat
Interne Kennung: PRJ-2300127
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie PvE en inschrijfstaat
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Duur dienstverleningsovereenkomst is 2 jaar, met mogelijkheid tot 2x 2 jaar verlenging (6 jaar maximaal)