2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba plynových motorů v Teplárně Komořanyy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výstavbou plynových motorů pro kombinovanou výrobu elektrické a tepelné energie v areálu United Energy, a.s. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a B ZD. Základní rozsah díla - zadavatel předpokládá následující základní rozsah díla tvořícího veřejnou zakázku: A. Zpracování dokumentace nutné pro realizací díla, a to zejména dokumentace v rozsahu dle přílohy č. 8 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a další dokumentace včetně dodavatelské nutné pro zboží, služby a další činnosti spojené s realizací díla včetně jeho vyzkoušení, uvedení do provozu a předání zadavateli, a B. Případné demolice a odstranění stávajících staveb, sítí anebo zařízení v místě provádění díla, a to včetně nutných souvisejících přeložek stávajících staveb, sítí anebo zařízení zadavatele, které nesmí být prováděním díla dotčeny, vše v rozsahu nutném pro provedení díla, a C. Dodávka a montáž kogenerační jednotky zahrnující plynové motory a související technologie a napojení na stávající technologické zařízení, včetně související stavební části, příslušenství a potrubního zapojení, vše dle návrhu dodavatele (zhotovitele) v souladu s požadavky ZD, a D. Provedení navazujících služeb souvisejících s dílem jako je zejména koordinace díla, pojištění, obstarání rozhodnutí správních orgánů v návaznosti na provádění díla, zaškolení obsluhy zadavatele, řízení kvality a zajištění BOZP a PO při provádění díla. Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 0034/010
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42110000 Turbinen und Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZADAVATEL si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze SMLOUVY, která bude uzavřena s vybraným DODAVATELEM, a to konkrétně změnit MILNÍKY. ZADAVATEL si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje v případě, že odstoupí od SMLOUVY s využitím některého z důvodů vymezeného v čl. 32.1.2. SMLOUVY, oprávnění provést nahrazení ZHOTOVITELE novým DODAVATELEM, resp. ÚČASTNÍKEM, který se umístil druhý v pořadí, pokud takový nový DODAVATEL souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v NABÍDCE nového DODAVATELE a v souladu se SMLOUVOU. Detailní informace k vyhrazeným změnám závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci (organizačně právní část zadávací dokumentace).