2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej i osób Miasta Jeleniej Góry wraz z Urzędem Miasta, jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury oraz jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ubezpieczeniu majątku, odpowiedzialności cywilnej i osób Miasta Jeleniej Góry wraz z Urzędem Miasta, jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury oraz jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 4) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości, 5) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 735057-2025
Interne Kennung: RZ.271.76.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514100 Transportversicherungen, 66514200 Frachtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001