See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw.- 19 części”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw.- 19 części ; DZPUCK.262.173.2024”
Vorherige Bekanntmachung: 565859-2024
Interne Kennung: DZPUCK.262.173.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw. Szczegółowy opis zamówienia stanowią załączniki: nr Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy i Załącznik nr 2a do SWZ – Opis wykonywanych czynności.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cześć 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Cześć 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Cześć 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0012
Titel: Cześć 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0015
Titel: Cześć 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0017
Titel: Cześć 17
Interne Kennung: 17