2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bomen 2026 - 2028, gemeente Roerdalen
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Het snoeien van bomen; b. Het verwerken van afkomend hout; c. Het treffen van verkeersmaatregelen. Zie bestek.
Interne Kennung: 2025-042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud bomen 2025 - 2028, gemeente Roerdalen
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Het snoeien van bomen; b. Het verwerken van afkomend hout; c. Het treffen van verkeersmaatregelen. Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het werk vangt aan medio januari 2026 en loopt door tot en met 31 december 2028 met een optie op verlenging van 1 keer 3 jaar.