119319-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mülleimer – Ždánický les a Politaví – Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ždánický les a Politaví – Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů
Beschreibung: Část I. - dodávka nádob Předmětem části veřejné zakázky je dodávka18 371 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 130 ks nádob na bioodpad s horním výsypem o objemu 770 l, 457 ks nádob na tříděné odpady 1100 l s horním výsypem, 21 ks kontejnerů se spodním výsypem na sklo dělený. Část II. - dodávka VoK Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 1 ks velkoobjemového kontejnerů o objemu 10 m3, 2 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 20 m3. Část III. - dodávka kompostérů Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 670 ks domácích plastových kompostérů.
Interne Kennung: ŽL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224340 Mülleimer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ždánický les a Politaví – Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů - nádoby
Beschreibung: Část I. - dodávka nádob Předmětem části veřejné zakázky je dodávka18 371 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 130 ks nádob na bioodpad s horním výsypem o objemu 770 l, 457 ks nádob na tříděné odpady 1100 l s horním výsypem, 21 ks kontejnerů se spodním výsypem na sklo dělený.
Interne Kennung: část I
Los: LOT-0002
Titel: Ždánický les a Politaví – Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů - VOK
Beschreibung: Část II. - dodávka VoK Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 1 ks velkoobjemového kontejnerů o objemu 10 m3, 2 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 20 m3.
Interne Kennung: část II
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
Los: LOT-0003
Titel: Ždánický les a Politaví – Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů - kompostéry
Beschreibung: Část III. - dodávka kompostérů Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 670 ks domácích plastových kompostérů.
Interne Kennung: část III
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter