See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów układu odcięcia pyłoprzewodów oraz rur zsypowych węgla, przeznaczonych do modernizacji młynów węglowych bloku 910 MW wraz z usługą montażu i nadzoru autorskiego nad montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Dostawa elementów układu odcięcia pyłoprzewodów oraz rur zsypowych węgla, przeznaczonych do modernizacji młynów węglowych bloku 910 MW wraz z usługą montażu i nadzoru autorskiego nad montażem”.
Interne Kennung: PZP/TW/11445/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414100 Kohlemahlanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa elementów układu odcięcia pyłoprzewodów oraz rur zsypowych węgla, przeznaczonych do modernizacji młynów węglowych bloku 910 MW wraz z usługą montażu i nadzoru autorskiego nad montażem.
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy.