119322-2026 - Wettbewerb
Polen – Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung – Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 poprzez zakup i dostawę nowych maszyn i urządzeń w podziale na części na rzecz ZSCKR w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUnowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 poprzez zakup i dostawę nowych maszyn i urządzeń w podziale na części na rzecz ZSCKR w Szczecinie
BeschreibungZakup, dostawa i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących produkcji podstawowych produktów rolnych w podziale na dwie części: I. część obejmuje dostawę: ciągnika rolniczego, opryskiwacza polowego, rozsiewacza do nawozów oraz opryskiwacza sadowniczego. II. część obejmuje dostawę: symulatora opryskiwacza z ISOBUS, symulatora automatycznego prowadzenia ciągnika z ISOBUS oraz symulatora kombajnu zbożowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie: - ciągnika rolniczego 120-155 KM z terminalem i komunikacją dwukierunkową, - opryskiwacza polowego z ISOBUS, kontrolą oraz automatycznym rozłączaniem sekcji, - rozsiewacza do nawozów z VRA oraz - opryskiwacza sadowniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie: - symulatora opryskiwacza z ISOBUS oraz terminalem sterującym, - symulatora automatycznego prowadzenia ciągnika z ISOBUS, - symulatora kombajnu zbożowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungCzęść II