119347-2025 - Wettbewerb
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na terenie gmin będących wspólnikami SIM KZN Świętokrzyski Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na terenie gmin będących wspólnikami SIM KZN Świętokrzyski Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu w oparciu o działanie inwestycyjne w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie na wybudowaniu budynków mieszalnych wraz z infrastrukturą techniczną. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części (Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie lub trzy części przedmiotu zamówienia) i obejmuje: a) CZĘŚĆ I - Budowa 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 3613/8 przy ul. Urzędniczej w miejscowości Pierzchnica, gmina Pierzchnica, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 3613/8, obręb 0001 Pierzchnica Identyfikator 260415_4.0001.3613/8. b) CZĘŚĆ II - Budowa 18 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 428/1 w obrębie Wólka Bałtowska, gmina Bałtów, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 428/1, obręb 0011 Wólka Bałtowska, Identyfikator 260702_2.0011.428/1. c) CZĘŚĆ III - Budowa 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 601 obręb Ćmielów miasto, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 601, obręb 0001 Ćmielów Miasto Identyfikator 260704_4.0001.601. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac określają: a) Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany w skrócie PFU) wraz z załącznikami dla CZĘŚCI I, CZĘŚCI II, CZĘŚCI III, b) koncepcja projektowa architektoniczno-budowlana dla CZĘŚCI I, CZĘŚCI II, CZĘŚCI III, – będące załącznikiem nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - Budowa 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu w miejscowości Pierzchnica, gmina Pierzchnica, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie,
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu w oparciu o działanie inwestycyjne w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie na wybudowaniu budynków mieszalnych wraz z infrastrukturą techniczną. 2. CZĘŚĆ I - Budowa 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 3613/8 przy ul. Urzędniczej w miejscowości Pierzchnica, gmina Pierzchnica, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 3613/8, obręb 0001 Pierzchnica Identyfikator 260415_4.0001.3613/8. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac określają: a) Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany w skrócie PFU) wraz z załącznikami b) koncepcja projektowa architektoniczno-budowlana – będące załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - Budowa 18 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu w obrębie Wólka Bałtowska, gmina Bałtów, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu w oparciu o działanie inwestycyjne w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie na wybudowaniu budynków mieszalnych wraz z infrastrukturą techniczną. 2. CZĘŚĆ II - Budowa 18 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 428/1 w obrębie Wólka Bałtowska, gmina Bałtów, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 428/1, obręb 0011 Wólka Bałtowska, Identyfikator 260702_2.0011.428/1 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac określają: a) Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany w skrócie PFU) wraz z załącznikami b) koncepcja projektowa architektoniczno-budowlana – będące załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III - Budowa 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 601 obręb Ćmielów miasto, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 601, obręb 0001 Ćmielów Miasto Identyfikator 260704_4.0001.601.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu w oparciu o działanie inwestycyjne w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie na wybudowaniu budynków mieszalnych wraz z infrastrukturą techniczną. 2. CZĘŚĆ III - Budowa 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną, niezbędnym układem komunikacyjnym i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid. 601 obręb Ćmielów miasto, powiat ostrowiecki, woj. świętokrzyskie, nr ewidencyjny działki 601, obręb 0001 Ćmielów Miasto Identyfikator 260704_4.0001.601. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac określają: a) Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany w skrócie PFU) wraz z załącznikami b) koncepcja projektowa architektoniczno-budowlana – będące załącznikiem nr 1 do SWZ