2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plicní ventilátory pro ARO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: a) dodávka 6 ks plicních ventilátorů pro použití na anesteziologicko-resuscitačním oddělení zadavatele. Předmětem plnění je i doprava do sídla zadavatele, montáž - uvedení do provozu a provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu dle platné legislativy, instruktáž obsluhy v souladu s platnou legislativou - min. rozsah 3 pracovní dny. Součástí předmětu zakázky podle písm. a) výše je také poskytnutí bezplatné záruky za jakost dle ust. § 2113 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku s dobou trvání 24 měsíců a bezplatné provádění periodických bezpečnostně technických kontrol včetně odborné preventivní údržby a oprav v souladu s platnou legislativou a v souladu s doporučeními výrobce po celou dobu trvání záruky. b) poskytování pozáručního servisu v minimální délce 72 měsíců (6 roků) od ukončení záruční doby
Interne Kennung: 01/26/VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka – cena díla, resp. jednotkové ceny jednotlivých úkonů, které jsou součástí servisních činností, uvedených ve Smlouvě o dílo – servisní smlouvě v Příloze č.1, nebudou měněny minimálně po dobu prvních 24 měsíců od okamžiku, kdy bylo započato s plněním dle smlouvy. Po uplynutí této doby se smluvní strany mohou dohodnout na navýšení cen jednotlivých úkonů, každoročně o průměrnou roční míru inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněnou Českým statistickým úřadem, nejvýše však o 5 % (i v případě, že míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší), a to vždy k 1. 4. příslušného roku. Návrh na zvýšení jednotkové ceny o inflaci je dodavatel povinen zadavateli předložit nejpozději do 15. 3. příslušného roku, jinak toto právo dohodnout se na navýšení jednotkových cen v příslušném roce zaniká. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší nebo rovna 2 %.O dohodnutém navýšení cen podle tohoto odstavce musí být vždy uzavřen dodatek ve smyslu ust. čl. VIII odst. 11 této smlouvy.