2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Verhuisdiensten
Beschreibung: NCG beoogt met één (1) Opdrachtnemer een Raamovereenkomst te sluiten voor het uitvoeren van de Verhuisdiensten. De Verhuizing omvat diverse soorten Diensten. Met deze Raamovereenkomst streeft NCG ernaar om op het gebied van Verhuisdiensten volledig te worden ontzorgd. Meer informatie over de Diensten kunt u in de aanbestedingsstukken vinden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 6 500 Stück