2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reisagent
Beschreibung: ArtEZ zoekt een reisagent die affiniteit heeft met kunst en cultuur, snel kan schakelen, kan meedenken en meerdere opties kan bieden. Service, meedenken, betrokkenheid en flexibiliteit zijn kenmerken die ArtEZ zoekt in een reisagent. Persoonlijk contact en kennis van de onderwijswensen is voor ArtEZ van belang. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: drie (3) maal één (1) jaar