2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów biurowych, papieru, kalendarzy, tablic i urządzeń biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem do magazynów Zamawiającego materiałów biurowych, papieru, kalendarzy, tablic i urządzeń biurowych.
Interne Kennung: 11/17/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z transportem i wniesieniem materiałów biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem materiałów biurowych wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6d do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości sortymentu do 100 % wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wraz z transportem i wniesieniem papieru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem papieru wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Los: LOT-0003
Titel: Zakup wraz z transportem i wniesieniem kalendarzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem kalendarzy wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Los: LOT-0004
Titel: Zakup wraz z transportem i wniesieniem tablic i urządzeń biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem tablic i urządzeń biurowych wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym