119421-2026 - Ergebnis
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – „Usługa rezerwacji, sprzedaż i sukcesywna, terminowa dostawa międzynarodowych biletów lotniczych wraz z bagażem dodatkowym oraz przewozem broni dla jednostek wojskowych MON będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa rezerwacji, sprzedaż i sukcesywna, terminowa dostawa międzynarodowych biletów lotniczych wraz z bagażem dodatkowym oraz przewozem broni dla jednostek wojskowych MON będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu”
Beschreibung„Usługa rezerwacji, sprzedaż i sukcesywna, terminowa dostawa międzynarodowych biletów lotniczych wraz z bagażem dodatkowym oraz przewozem broni dla jednostek wojskowych MON będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
LosLOT-0001