See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EBSCO-publisher_EBSCO_2026plus
Beschreibung: Zajištění přístupu pro jednotlivé pověřující zadavatele a jimi definované uživatele do elektronických informačních zdrojů – Academic Search Complete; Academic Search Ultimate; Business Source Complete; Business Source Ultimate; Central and Eastern European Academic Source (CEEAS); CINAHL Plus with FullText; eBook Academic Collection (EBSCO); EconLit with Full Text; Film & Tele dle přílohy č. 2 této Výzvy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216200 Elektronische Informationsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00033567
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající v možnosti prodloužení doby plnění až do konce roku 2028.