2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj elektronických služeb města Vyškov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka předmětu plnění, který je vyspecifikován v přílohách č. 1.1, 1.2 a 1.3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Portál občana města Vyškov
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je vytvoření (dodávka a implementace) informačního systému veřejné správy „Portál občana“ včetně poskytnutí licencí s neomezenou platností a pro neomezený počet uživatelů potřebných pro jeho užívání, integrace dodaného systému se stávajícím aplikačním vybavením zadavatele a s centrálními systémy, a zajištění jeho provozu a servisní podpory.
Interne Kennung: Část 1 - Portál občana města Vyškov
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Next-generation firewall
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka next-generation firewallu a souvisejících činností.
Interne Kennung: Část 2 - Next-generation firewall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Nadstavba „Dokladová finanční kontrola“ pro řešení automatizace elektronického schvalovacího procesu kontroly dokladů
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka a implementace funkční nadstavby „Dokladová finanční kontrola“ ekonomického systému (ERP) „IS GINIS“ zajišťující schvalovací proces finanční a účetní kontroly ekonomických dokladů.
Interne Kennung: Část 3 – Nadstavba „Dokladová finanční kontrola“ pro řešení automatizace elektronického schvalovacího procesu kontroly dokladů