119498-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Open house Beschermd Wonen, - thuis en begeleiding/dagbesteding 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpen house Beschermd Wonen, - thuis en begeleiding/dagbesteding 2025
BeschreibungGemeente Helmond wil in het kader van een Open House procedure aanbieders uitnodigen voor het leveren van Beschermd wonen, Beschermd thuis en/of Begeleiding groep/dagbesteding Beschermd wonen-Beschermd thuis inclusief vervoer in de regio Helmond - De Peel. De opdrachtwaarde voor Beschermd wonen bedraagt enkele tientallen miljoenen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAanbieders kunnen zich tot 1 november 2025 aanmelden voor de percelen.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelBeschermd wonen
BeschreibungZie inkoopdocument en bijlagen
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelBeschermd thuis
BeschreibungZie Inkoopdocument en bijlagen
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelDagbesteding/begeleiding Groep voor Beschermd Wonen/Beschermd Thuis inclusief vervoer
Interne Kennung3