119520-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oraz wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej, sprzętu i oprogramowania wraz ze świadczeniem usług w ramach projektu pn. „Cyfryzacja usług medycznych i zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oraz wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej, sprzętu i oprogramowania wraz ze świadczeniem usług w ramach projektu pn. „Cyfryzacja usług medycznych i zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie infrastruktury techniczno- systemowej, sprzętu i oprogramowania wraz ze świadczeniem usług w ramach projektu pn. „Cyfryzacja usług medycznych i zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”. Zamówienie stanowiące przedmiot zamówienia realizowane jest w ramach Inwestycji D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, ze środków pochodzących z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności - KPO), na podstawie Umowy nr KPOD. 07.03-IP.10 0281/25/KPO/662/2025/588 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia, o którym mowa w ust. 1, zawartej pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia a Szpitalem Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Kod i nazwa według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Zamawiający opisał przedmiot zamówienia wykorzystując do tego celu m.in. nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień. W zależności od opisu danej części zamówienia, zamawiający wskazał odpowiednie kody CPV przypisując je do poszczególnych zadań, zgodnie z Rozdziałem XXIII SWZ. Jednocześnie biorąc pod uwagę zasady publikacji ogłoszeń dla zamówień powyżej progów unijnych w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, zamawiający wskazuje dodatkowo kod i nazwę CPV dla całego postępowania tj. 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. 3. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia: 1) Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 części (Zadania nr 1–5), zgodnie z opisem zamieszczonym w Rozdziale XXIII SWZ. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ, odrębnie dla każdego zadania. 3) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasady współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungGZP.3800.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu informatycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelDostawa i wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej wraz z oprogramowaniem oraz świadczenie usług cyberbezpieczeństwa z dostawą i instalacją oprogramowania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej wraz z oprogramowaniem oraz świadczenie usług cyberbezpieczeństwa z dostawą i instalacją oprogramowania . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 79132000 Beglaubigungsdienste, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0003
TitelDostawa systemu do digitalizacji oświadczeń woli pacjentów oraz systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wytworzonej papierowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do digitalizacji oświadczeń woli pacjentów oraz systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wytworzonej papierowo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 48326100 Digitales Abbildungssystem
LosLOT-0004
TitelDostawa i wdrożenie Platformy Radiologicznej RIS/PACS/VNA wraz z integracją z PUI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ndostawa i wdrożenie Platformy Radiologicznej RIS/PACS/VNA wraz z integracją z PUI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0005
TitelPrzeprowadzenie audytu końcowego oraz szkoleń pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie audytu końcowego oraz szkoleń pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 5
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung