See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług medycznych w zakresie badań profilaktycznych żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 WOG w Zegrzu oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu w 2026 roku, rejon Płock”
Beschreibung: „Świadczenie usług medycznych w zakresie badań profilaktycznych żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 WOG w Zegrzu oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu w 2026 roku, rejon Płock”
Interne Kennung: ZP/6/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający z dwutygodniowym wyprzedzeniem poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej lub na adres e-mail: przychodnia@medlifeplock.pl oraz telefonicznie: nr. Tel. 24 364 25 25 2. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym , oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 4. Skorzystanie z prawa opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku konieczności zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6. Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak, te które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.