See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy części zamiennych do wiertnic dla Południowego Koncernu Węglowego S.A."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części zamiennych do wiertnic dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 554252-2024
Interne Kennung: PZP/TWD/06043/2024/175/P/JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43136000 Bohrlochausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Część nr 1 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu MDR-03/06
Interne Kennung: Zamówienie nr 1
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu WMD-150
Interne Kennung: Zamówienie nr 2
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 3 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu MDR-06A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do wiertnic dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: Zamówienie nr 3
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 4 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu WD-02
Interne Kennung: Zamówienie nr 4
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 5 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu WD-06 H
Interne Kennung: Zamówienie nr 5
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 6 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu WDH-1 z agregatem AHZ-63/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do wiertnic dla Południowego Koncernu Węglowego S.A
Interne Kennung: Zamówienie nr 6
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 7 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu ONRAM 1000/1500
Interne Kennung: Zamówienie nr 7
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 8 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu WSP-1750
Interne Kennung: Zamówienie nr 8
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 9 zamówienia: CZĘŚCI DO WIERTNICY typu VHS 2 WK
Interne Kennung: Zamówienie nr 9
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 10 zamówienia: CZĘŚCI DO PRZYSTAWKI WIERCĄCEJ typu CS-1200
Interne Kennung: Zamówienie nr 10