See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów dla MPK Tarnów z napędem elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania. Zakup współfinansowany będzie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z projektu w ramach Programu priorytetowego: „Zielony Transport Publiczny 3.0” Tytuł projektu: „Zielony transport publiczny w Tarnowie – Zakup autobusów z napędem elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania”.
Beschreibung: Zakup autobusów dla MPK Tarnów z napędem elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania: Zadanie nr 1: Budowa stacji ładowania pojazdów. Budowa stacji ładowania pojazdów transportu publicznego na ul. Lwowskiej 199a w Tarnowie, dz. ewid. 55/11 obręb 221 wraz z infrastrukturą zasilania energetycznego dla systemu ładowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy, zwany PFU oraz w załączniku nr 1a do SWZ – Szczegółowe parametry ładowarek do ładowania magazynów energii autobusów elektrycznych/OPZ. Zadanie 2: Zakup autobusów elektrycznych wraz z przeszkoleniem 60 kierowców i zaplecza technicznego. Dostawa 17 (siedemnaście) fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów zeroemisyjnych, o napędzie elektrycznym zasilanych z własnych magazynów energii (akumulatorów) przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej wraz z niezbędnym i dodatkowym wyposażeniem, oprogramowaniem i dokumentacją wraz z przeszkoleniem 60 kierowców i 10 pracowników zaplecza technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 2 -Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia – autobusy/ OPZ oraz załączniku nr 2a - System monitoringu wizyjnego autobusów/OPZ do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 432075-2024
Interne Kennung: PNZP/12/Z/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 45000000 Bauarbeiten