2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI SPOŁECZNE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „MŁODZI DUCHEM II” oraz ROBOTY REMONOTOWO-BUDOWLANE W OŚRODKU WSPARCIA I AKTYWIZACJI OSÓB STARSZYCH W ŁĄCZANACH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „MŁODZI DUCHEM II”, stanowiące usługi społeczne i inne szczególne usługi określone w załączniku XIV do Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE oraz roboty remontowo-budowlane w Ośrodku Wsparcia i Aktywizacji Osób Starszych w Łączanach. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 427436-2025
Interne Kennung: ZP.271.262.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85312500 Rehabilitation, 85312320 Beratungsdienste, 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz, 45442100 Anstricharbeiten, 45211320 Bau von Veranden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen