See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych.
Beschreibung: 1.Przedmiot Zamówienia został podzielony na zadania: a)Zadanie nr 1 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (250kW) w ilości 8 sztuk, zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN57ALd w trakcie przeglądu na poziomie P4, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja). b)Zadanie nr. 2 - wykonanie naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (400kW) w ilości 2 sztuk, zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN96, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja). c)Zadanie nr 3 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu LKm 450 X6 (250kW) w ilości 6 sztuk, zdemontowanych z pojazdu trakcyjnego serii ED72A, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja). d)Zadanie nr 4 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu DKLBZ 0910-4A (280kW) w ilości 2 sztuk, zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN81, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja).
Vorherige Bekanntmachung: 327300-2025
Interne Kennung: Ki.240.776.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 w związku z art. 378 ust.1 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (250kW) w ilości 8 sztuk
Beschreibung: Wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (250kW) w ilości 8 sztuk, zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN57ALd w trakcie przeglądu na poziomie P4, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja).
Interne Kennung: Ki.240.776.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (400kW) w ilości 2 sztuk
Beschreibung: Wykonanie naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (400kW) w ilości 2 sztuk, zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN96, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja).
Interne Kennung: Ki.240.776.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu LKm 450 X6 (250kW) w ilości 6 sztuk
Beschreibung: Wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu LKm 450 X6 (250kW) w ilości 6 sztuk, zdemontowanych z pojazdu trakcyjnego serii ED72A, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja).
Interne Kennung: Ki.240.776.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu DKLBZ 0910-4A (280kW) w ilości 2 sztuk
Beschreibung: Wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych typu DKLBZ 0910-4A (280kW) w ilości 2 sztuk, zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN81, zwanych dalej „silnikiem” lub „silnikami”. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Naprawa silników obejmuje naprawę rewizyjną w zakresie podstawowym lub naprawę rewizyjną z wykonaniem prac dodatkowych (Opcja).
Interne Kennung: Ki.240.776.2025/4