2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gebouwen Gemeente Dronten
Beschreibung: De gemeente Dronten wenst een Raamovereenkomst te sluiten voor het verrichten van bouwkundig beheer en onderhoud aan een aantal gemeentelijke vastgoedobjecten. Deze opdracht omvat: het correctief, preventief en planmatig onderhoud van bouwkundige onderdelen; het uitvoeren van kleinschalige werkzaamheden en reparaties; het naleven van geldende wet- en regelgeving (o.a. brandveiligheid, valbeveiliging); het waarborgen van een adequate 24/7-storingsdienst; en het bieden van proactief advies en coördinatie aan de zijde van de opdrachtnemer. € 2.560.000 exclusief btw
Interne Kennung: 776911
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1