2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding Sloop- en nieuwbouw 93 woningen Tjamsweer te Appingedam
Beschreibung: Nationaal Coördinator Groningen (NCG) is op zoek naar maximaal 2 (twee) Opdrachtnemers voor de 5 (vijf) percelen om een ontwikkel- en aannemingsovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van het project ‘Sloop- en nieuwbouw 93 woningen Tjamsweer te Appingedam’. Hiervoor wordt de Europese niet-openbare aanbesteding voor Werken volgens hoofdstuk 3 ARW 2016 gevolgd. NCG organiseert op maandag 2 maart 2026 van 16.00 tot 18.00 uur een kick-off om geïnteresseerde partijen te informeren over de belangrijkste doelen en aandachtspunten inzake het project ‘Sloop- en nieuwbouw 93 woningen Tjamsweer te Appingedam’. Tevens is er voor geïnteresseerde partijen een mogelijkheid om plenair vragen te stellen. Geïnteresseerde partijen kunnen met maximaal 2 personen deelnemen aan de kick-off. Wanneer u bij deze kick-off aanwezig wenst te zijn dan verzoekt NCG u zich via Mercell Berichten aan te melden inclusief de personen (naam + functie) van uw organisatie die aanwezig zullen zijn bij de kick-off.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 93 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Selectieleidraad.