119808-2026 - Wettbewerb
Belgien – Büromöbel – Raamovereenkomst voor kantoormeubilair 2026 - 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor kantoormeubilair 2026 - 2029
Beschreibung: De opdracht is opgedeeld in volgende onderstaande percelen: Perceel 1 “Bureau- en vergadertafels” In het perceel Bureau- en vergadertafels wordt opnieuw gekozen voor een gamma die de bestaande 2 lijnen binnen Kortrijk zoveel mogelijk benaderd: • De tafels voor de entiteit 'stad' zijn meestal in een witte uitvoering. • De tafels voor de entiteit 'ocmw' zijn meestal in een licht eiken of alugrijze uitvoering. In de technische beschrijving worden foto's toegevoegd die deze standaard setting weergeeft. Perceel 2 “Kasten- en lockers” In het perceel Kasten- en lockers wordt opnieuw gekozen voor een gamma die de bestaande 2 lijnen binnen Kortrijk zoveel mogelijk benaderd: • De kasten en lockers voor de entiteit 'stad' zijn meestal in een witte uitvoering. • De kasten en lockers voor de entiteit 'ocmw' zijn meestal in een licht eiken of alugrijze uitvoering. In de technische beschrijving worden foto's toegevoegd die deze standaard setting weergeeft. Perceel 3 “Vergaderstoelen” - Harde vergaderstoelen - Stapelbare sledestoel - zwart - Stoelkar voor stapelbare sledestoel - Zachte vergaderstoelen - Vergaderstoel met stoffen bekleding - met armleuningen - vaste poten In de technische beschrijving worden foto's toegevoegd die deze standaard setting weergeeft. Leveringsplaats: Diverse locaties op grondgebied Kortrijk, 8500 Kortrijk De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving. Exclusiviteit Deze overeenkomst garandeert geen exclusiviteit. Afnameplicht Voor onderhavige opdracht geldt geen afnameplicht. De opdrachtnemer heeft hierbij geen recht op enige schadevergoeding.
Interne Kennung: PPP0I4-3332/6085/2025/3332
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bureau- en vergadertafels
Beschreibung: Bureau- en vergadertafels
Interne Kennung: 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Kasten- en lockers
Beschreibung: Kasten- en lockers
Interne Kennung: 2025/3332_2
Los: LOT-0003
Titel: Vergaderstoelen
Beschreibung: Vergaderstoelen
Interne Kennung: 2025/3332_3