2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trapliften IJmond
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Een maximale looptijd van acht jaar.
Interne Kennung: GEZ 202412 PRJ-2400318
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomsten worden afgesloten met een maximale looptijd van acht jaar. De looptijd bestaat uit een initiële periode van vier jaar met daarna de optie tot éénzijdige verlening door de gemeenten van tweemaal twee jaar.