119895-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji Microsoft
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji Microsoft
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa licencji Microsoft. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa stanowiący zał. nr 2 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia (OPZ) Zał. nr 2a do SWZ oraz wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia jest powszechnie dostępny dla wielu podmiotów. Brak podziału na części gwarantuje zachowanie tożsamości czasowej w realizacji licencji oraz zmniejszenie kosztów realizacji zamówienia. Zam. oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dn.10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Interne KennungA/ZP/SZP.261-5/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa licencji Microsoft. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa stanowiący zał. nr 2 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia (OPZ) Zał. nr 2a do SWZ oraz wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia nie jest podzielny, Zamawiający w tym przypadku nie może dokonać podziału zamówienia na części. Zam. oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dn.10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.