2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska w 2025 roku
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn.: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska w 2025 roku, poprzez: • Usługi zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska a także z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie Tarnowskiej i Szarwarku, poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2024 poz. 399), Uchwale Nr XXXIV/509/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach ( Dz. U. Z 2023 r. poz. 1587 z poźn. zm.) oraz Regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Dąbrowa Tarnowska (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2020 r. poz. 2247 z późn. zm.)– dalej jako „Regulamin”). • Usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska a także z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie Tarnowskiej i Szarwarku oraz ich dostarczania do odpowiedniej instalacji, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2024 poz. 399), uchwalą Nr XXXIV/509/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 poz. 1587 z poźn. zm.) oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie Dąbrowa Tarnowska (uchwała Nr XIX/209/20 Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska; Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2020 r., poz. 2247). Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w czasie trwania umowy w celu dostosowania do obowiązujących przepisów. Szacunkowa ilość odpadów – 420 Mg/m-c tj. 5 000 Mg/rok. Szczegółowy opis zamówienia został określony w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IZP.271.2.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp polegającego na powtórzeniu podobnych usług w przypadku wyczerpania kwoty wynagrodzenia określonego w umowie, przed 31.12.2025 r., lub w przypadku nie podpisania nowej umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów zawartej po 31.12.2025 r. - jednak nie więcej niż do 10% wartości zamówienia określonego pierwotnie w umowie. Zamówienie udzielone zostanie w oparciu o warunki określone w zamówieniu podstawowym.