See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady z podziałem na 6 części zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT dla niżej wymienionych zadań w gminie Zawady, z podziałem na niżej określne 6 części zamówienia: I część zamówienia: część A – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Cibory Chrzczony – 197 działek na ogólną powierzchnię 170 ha oraz 48 budynków, 45 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Cibory Gałeckie - 417 działek na ogólną powierzchnię 384 ha oraz 171 budynków, 238 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Cibory Kołaczki – 142 działki na ogólną powierzchnię 85 ha oraz 40 budynków, 92 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Cibory Krupy – 125 działek na ogólną powierzchnię 94 ha oraz 70 budynków, 28 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Cibory Marki – 136 działek na ogólną powierzchnię 119 ha oraz 11 budynków, 22 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; II część zamówienia: część B – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Cibory Witki – 91 działek na ogólną powierzchnię 92 ha oraz 45 budynków, 30 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Krzewo Plebanki – 109 działek na ogólną powierzchnię 145 ha oraz 50 budynków, 43 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Nowe Krzewo – 197 działek na ogólną powierzchnię 212 ha oraz 131 budynków, 126 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Stare Krzewo – 183 działki na ogólną powierzchnię 150 ha oraz 64 budynków, 135 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; III część zamówienia: część C – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Konopki Klimki – 355 działek na ogólną powierzchnię 262 ha oraz 98 budynków, 73 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Konopki Pokrzywnica–660 działek na ogólną powierzchnię 732 ha oraz 169 budynków, 164 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Nowe Chlebiotki – 1708 działek na ogólną powierzchnię 1514 ha oraz 211 budynków, 261 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Nowe Grabowo – 254 działki na ogólną powierzchnię 458 ha oraz 96 budynków, 112 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Stare Chlebiotki – 115 działek na ogólną powierzchnię 129 ha oraz 49 budynków, 48 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 6) Stare Grabowo – 207 działek na ogólną powierzchnię 330 ha oraz 74 budynków, 85 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; IV część zamówienia: część D – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Łaś Toczyłowo – 970 działek na ogólną powierzchnię 684 ha oraz 203 budynków, 236 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Rudniki – 476 działek na ogólną powierzchnię 465 ha oraz 154 budynków, 197 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Targonie Krytuły – 415 działek na ogólną powierzchnię 330 ha oraz 113 budynków, 87 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Targonie Wielkie – 650 działek na ogólną powierzchnię 740 ha oraz 348 budynków, 258 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Targonie Wity – 218 działek na ogólną powierzchnię 280 ha oraz 151 budynków, 115 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 6) Zawady Zabrodzie – 66 działek na ogólną powierzchnię 51 ha oraz 0 budynków, 21 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; V część zamówienia: część E – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Góra Strękowa – 92 działki na ogólną powierzchnię 58 ha oraz 59 budynków, 22 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Kurpiki – 268 działek na ogólną powierzchnię 593 ha oraz 101 budynków, 169 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Strękowa Góra – 467 działek na ogólną powierzchnię 497 ha oraz 233 budynków, 152 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; VI część zamówienia: Część F – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Maliszewo Łynki – 704 działki na ogólną powierzchnię 880 ha oraz 154 budynków, 235 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Maliszewo Perkusy – 543 działki na ogólną powierzchnię 576 ha oraz 176 budynków, 221 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: Cibory Chrzczony, Cibory Gałeckie, Cibory Kołaczki, Cibory Krupy, Cibory Marki
Beschreibung: I część zamówienia: część A – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Cibory Chrzczony – 197 działek na ogólną powierzchnię 170 ha oraz 48 budynków, 45 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Cibory Gałeckie - 417 działek na ogólną powierzchnię 384 ha oraz 171 budynków, 238 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Cibory Kołaczki – 142 działki na ogólną powierzchnię 85 ha oraz 40 budynków, 92 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Cibory Krupy – 125 działek na ogólną powierzchnię 94 ha oraz 70 budynków, 28 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Cibory Marki – 136 działek na ogólną powierzchnię 119 ha oraz 11 budynków, 22 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady - I część zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: II część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: Cibory Witki, Krzewo Plebanki, Nowe Krzewo, Stare Krzewo, Zawady Marylki, Zawady Borysówka
Beschreibung: II część zamówienia: część B – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Cibory Witki – 91 działek na ogólną powierzchnię 92 ha oraz 45 budynków, 30 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Krzewo Plebanki – 109 działek na ogólną powierzchnię 145 ha oraz 50 budynków, 43 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Nowe Krzewo – 197 działek na ogólną powierzchnię 212 ha oraz 131 budynków, 126 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Stare Krzewo – 183 działki na ogólną powierzchnię 150 ha oraz 64 budynków, 135 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Zawady Marylki – 205 działek na ogólną powierzchnię 254 ha oraz 9 budynków, 42 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 6) Zawady Borysówka – 477 działek na ogólną powierzchnię 246 ha oraz 166 budynków, 78 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady - II część zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: III część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: Konopki Klimki, Konopki Pokrzywnica, Nowe Chlebiotki, Nowe Grabowo, Stare Chlebiotki, Stare Grabowo
Beschreibung: III część zamówienia: część C – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Konopki Klimki – 355 działek na ogólną powierzchnię 262 ha oraz 98 budynków, 73 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Konopki Pokrzywnica–660 działek na ogólną powierzchnię 732 ha oraz 169 budynków, 164 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Nowe Chlebiotki – 1708 działek na ogólną powierzchnię 1514 ha oraz 211 budynków, 261 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Nowe Grabowo – 254 działki na ogólną powierzchnię 458 ha oraz 96 budynków, 112 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Stare Chlebiotki – 115 działek na ogólną powierzchnię 129 ha oraz 49 budynków, 48 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 6) Stare Grabowo – 207 działek na ogólną powierzchnię 330 ha oraz 74 budynków, 85 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady - III część zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: IV część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: Łaś Toczyłowo, Rudniki, Targonie Krytuły, Targonie Wielkie, Targonie Wity, Zawady Zabrodzie
Beschreibung: IV część zamówienia: część D – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Łaś Toczyłowo – 970 działek na ogólną powierzchnię 684 ha oraz 203 budynków, 236 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Rudniki – 476 działek na ogólną powierzchnię 465 ha oraz 154 budynków, 197 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Targonie Krytuły – 415 działek na ogólną powierzchnię 330 ha oraz 113 budynków, 87 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 4) Targonie Wielkie – 650 działek na ogólną powierzchnię 740 ha oraz 348 budynków, 258 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 5) Targonie Wity – 218 działek na ogólną powierzchnię 280 ha oraz 151 budynków, 115 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 6) Zawady Zabrodzie – 66 działek na ogólną powierzchnię 51 ha oraz 0 budynków, 21 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady - IV część zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: V część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: Góra Strękowa, Kurpiki, Strękowa Góra
Beschreibung: V część zamówienia: część E – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Góra Strękowa – 92 działki na ogólną powierzchnię 58 ha oraz 59 budynków, 22 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Kurpiki – 268 działek na ogólną powierzchnię 593 ha oraz 101 budynków, 169 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 3) Strękowa Góra – 467 działek na ogólną powierzchnię 497 ha oraz 233 budynków, 152 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady - V część zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: VI część zamówienia: modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: Maliszewo Łynki, Maliszewo Perkusy
Beschreibung: VI część zamówienia: Część F – modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady, obręby: 1) Maliszewo Łynki – 704 działki na ogólną powierzchnię 880 ha oraz 154 budynków, 235 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2) Maliszewo Perkusy – 543 działki na ogólną powierzchnię 576 ha oraz 176 budynków, 221 ha do opracowania baz danych BDOT500, GESUT; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ- Warunki techniczne).
Interne Kennung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych BDOT500, GESUT gm. Zawady - VI część zamówienia