119971-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – „Świadczenie usług gastronomicznych i cateringowych dla Ośrodka Edukacji Ekologicznej ”Lasy Janowskie” na bazie wydzierżawianych pomieszczeń kuchennych wraz z wyposażeniem”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług gastronomicznych i cateringowych dla Ośrodka Edukacji Ekologicznej ”Lasy Janowskie” na bazie wydzierżawianych pomieszczeń kuchennych wraz z wyposażeniem”
Beschreibung: 1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych na rzecz zamawiającego w budynku Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie” (zwanym dalej OEE) położonym przy ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35H w Janowie Lubelskim oraz w innych miejscach wskazanych przez zamawiającego. Są to usługi w zakresie przygotowania i podawania posiłków polegających na zapewnieniu i zorganizowaniu wyżywienia w jadalni (dzierżawionej od zamawiającego) na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie” z wykorzystaniem znajdujących się urządzeń oraz własnego sprzętu i naczyń, w czasie przeprowadzanych - szkoleń, spotkań, konferencji oraz innych imprez w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 2.Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV) 55321000-6 usługi przygotowywania posiłków 55320000-9 usługi podawania posiłków 55322000-3 usługi gotowania posiłków 55520000-1 usługi dostarczania posiłków 3.Wykonawca musi mieć w swojej ofercie zestawy posiłków mięsnych, jarskich i rybnych na poziomie: A-podstawowym B-średnim C-wysokim zgodnie z załącznikiem nr 2 w okresie 24 miesięcy w ilościach szacunkowych (maksymalnych) dla wyceny oferty. 4.W ramach zamówienia wykonawca zobowiązuje się do wydzierżawienia od zamawiającego pomieszczeń o powierzchni - 571,04 m2 położonych w budynku OEE wraz z urządzeniami, w celu prowadzenia usług gastronomicznych. 1) Dzierżawa przewidziana jest na czas trwania umowy głównej (tj. umowy o świadczenie usług gastronomicznych) 2) czynsz dzierżawny za 1 m2 powierzchni pomieszczeń będących przedmiotem dzierżawy nie może być niższy niż 12,56 zł ( netto) miesięcznie 3) oprócz kosztów dzierżawy wykonawca zostanie obciążony przez zamawiającego kosztami za dostawy mediów i innymi kosztami związanymi z prowadzeniem działalności w wynajętych pomieszczeniach. Dla kosztów za dostawy mediów dla których w przedmiocie dzierżawy znajdują się liczniki (urządzenia pomiarowe) rozliczanie tych mediów dokonywane będzie na podstawie wskazań liczników i stawek obowiązujących u poszczególnych dostawców, z którymi zamawiający ma zawarte umowy. W przypadku mediów, dla których nie ma liczników rozliczenie będzie dokonywane wg poniżej określonych zasad: a) centralnego ogrzewania - proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni, wg zasad ustalonych przez zamawiającego, b) opróżnianie separatora tłuszczów – ciąży na wykonawcy, c) opłaty za odpady i nieczystości stałe – ciąży na wykonawcy.
Interne Kennung: SA.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych na rzecz zamawiającego w budynku Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie” (zwanym dalej OEE) położonym przy ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35H w Janowie Lubelskim oraz w innych miejscach wskazanych przez zamawiającego. Są to usługi w zakresie przygotowania i podawania posiłków polegających na zapewnieniu i zorganizowaniu wyżywienia w jadalni (dzierżawionej od zamawiającego) na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie” z wykorzystaniem znajdujących się urządzeń oraz własnego sprzętu i naczyń, w czasie przeprowadzanych - szkoleń, spotkań, konferencji oraz innych imprez w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 2.Zamawiający dopuszcza możliwość odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej przedmiotu zamówienia w celu uzyskania wszelkich informacji koniecznych do przygotowania oferty. Termin wizji lokalnej i szczegóły jej przeprowadzenia należy uzgodnić z zamawiającym. 3.Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 55321000-6 usługi przygotowywania posiłków 55320000-9 usługi podawania posiłków 55322000-3 usługi gotowania posiłków 55520000-1 usługi dostarczania posiłków 4.Wykonawca musi mieć w swojej ofercie zestawy posiłków mięsnych, jarskich i rybnych na poziomie: A-podstawowym B-średnim C-wysokim zgodnie z załącznikiem nr 2 w okresie 24 miesięcy w ilościach szacunkowych (maksymalnych) dla wyceny oferty. 5.W ramach zamówienia wykonawca zobowiązuje się do wydzierżawienia od zamawiającego pomieszczeń o powierzchni - 571,04 m2 położonych w budynku OEE wraz z urządzeniami, w celu prowadzenia usług gastronomicznych. 1) Dzierżawa przewidziana jest na czas trwania umowy głównej (tj. umowy o świadczenie usług gastronomicznych) stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ, 2) czynsz dzierżawny za 1 m2 powierzchni pomieszczeń będących przedmiotem dzierżawy nie może być niższy niż 12,56 zł ( netto) miesięcznie, 3) oprócz kosztów dzierżawy wykonawca zostanie obciążony przez zamawiającego kosztami za dostawy mediów i innymi kosztami związanymi z prowadzeniem działalności w wynajętych pomieszczeniach. Dla kosztów za dostawy mediów dla których w przedmiocie dzierżawy znajdują się liczniki (urządzenia pomiarowe) rozliczanie tych mediów dokonywane będzie na podstawie wskazań liczników i stawek obowiązujących u poszczególnych dostawców, z którymi zamawiający ma zawarte umowy. W przypadku mediów, dla których nie ma liczników rozliczenie będzie dokonywane wg poniżej określonych zasad: a) centralnego ogrzewania - proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni, wg zasad ustalonych przez zamawiającego, b) opróżnianie separatora tłuszczów – ciąży na wykonawcy, c) opłaty za odpady i nieczystości stałe – ciąży na wykonawcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste