2. Verfahren
Verfahren
Titel: db/AvV 08102025 - Smart verlichting
Beschreibung: De vervanging van de baanverlichting in het bestaande tramtraject CS, vanaf Resident tot aan Laan van Nieuw Oost Indië (LvNOI). De werkzaamheden omvatten de levering en installatie van nieuwe armaturen, demontage en het afvoeren van te verwijderen voorzieningen en aansluiting en inbedrijfstelling van de nieuwe installatie.
Interne Kennung: db/AvV 08102025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527270 Bahnsteigbeleuchtung, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000