2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2 497 802,83 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2 497 802,83 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Vorherige Bekanntmachung: 665116-2024
Interne Kennung: ZP.272.5.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001