2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti Střední školy gastronomie – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení dokumentace dle vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, a poskytnutí souvisejících služeb v rozsahu dle zadávací dokumentace, potřebné pro realizaci stavebních prací spočívajících ve snížení energetické náročnosti budov uvedených v zadávací dokumentaci, a to v rámci projektu, který je financovaný z programu pro poskytování podpory z prostředků Modernizačního fondu: Energetická účinnost ve veřejných budovách a infrastruktuře (ENERGov), v rámci výzvy: „Energetická účinnost ve veřejných budovách na území hl. města Prahy (ENERGov 1) - Energetická účinnost ve veřejných budovách na území hl. m. Prahy“, číslo výzvy „ModF - ENERGov 1/2023 - ModF-ENERGOV_1.” Tento projekt je spolufinancován Modernizačním fondem na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Interne Kennung: 01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001