See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia w roku 2025
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia w roku 2025 obejmującej konserwacje urządzeń oświetleniowych zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo a stanowiących własność Energa oświetlenie Sp. z o.o. a także stanowiących majątek Zamawiającego funkcjonalnie powiązanego z Infrastrukturą Wykonawcy
Vorherige Bekanntmachung: 730322-2024
Interne Kennung: ZP.271.41.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia w roku 2025 obejmującej konserwację urządzeń oświetleniowych zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo a stanowiących własność Energa Oświetlenie Sp. z o.o.”.