See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti - 2020-2024
Beschreibung: Opravy distribučních transformátorů vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí), dále jen „DTR“ (včetně jejich přepravy z úložišť do místa opravy a zpět), Odkup DTR, Výměny DTR, Správa úložišť DTR, Pohotovostní službu, Prohlídky DTR a Evidence DTR. „DTR” jsou distribuční transformátory vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí).).
Vorherige Bekanntmachung: 19840-2024
Interne Kennung: N006/19/V00010818
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti – 2020-2024 - Část 1 Veřejné zakázky – region Morava
Beschreibung: Opravy DTR v regionu MORAVA (včetně jejich přepravy z úložišť do místa opravy a zpět), Odkup DTR, Výměny DTR, Správa úložišť DTR, Pohotovostní službu, Prohlídky DTR a Evidence DTR. „DTR” jsou distribuční transformátory vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí).
Interne Kennung: N006/19/V00010818/001
Los: LOT-0002
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti – 2020-2024 - Část 2 Veřejné zakázky – region sever
Beschreibung: Opravy DTR v regionu SEVER (včetně jejich přepravy z úložišť do místa opravy a zpět), Odkup DTR, Výměny DTR, Správa úložišť DTR, Pohotovostní službu, Prohlídky DTR a Evidence DTR. „DTR” jsou distribuční transformátory vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí).
Interne Kennung: N006/19/V00010818/002
Los: LOT-0003
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti – 2020-2024 - Část 3 Veřejné zakázky – region střed
Beschreibung: Opravy DTR v regionu STŘED (včetně jejich přepravy z úložišť do místa opravy a zpět), Odkup DTR, Výměny DTR, Správa úložišť DTR, Pohotovostní službu, Prohlídky DTR a Evidence DTR. „DTR” jsou distribuční transformátory vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí).
Interne Kennung: N006/19/V00010818/003
Los: LOT-0004
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti – 2020-2024 - Část 4 Veřejné zakázky – region východ
Beschreibung: Opravy DTR v regionu VÝCHOD (včetně jejich přepravy z úložišť do místa opravy a zpět), Odkup DTR, Výměny DTR, Správa úložišť DTR, Pohotovostní službu, Prohlídky DTR a Evidence DTR. „DTR” jsou distribuční transformátory vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí).
Interne Kennung: N006/19/V00010818/004
Los: LOT-0005
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti – 2020-2024 - Část 5 Veřejné zakázky – region západ
Beschreibung: Opravy DTR v regionu ZÁPAD (včetně jejich přepravy z úložišť do místa opravy a zpět), Odkup DTR, Výměny DTR, Správa úložišť DTR, Pohotovostní službu, Prohlídky DTR a Evidence DTR. „DTR” jsou distribuční transformátory vn/nn pro převod napětí od 5,2 do 38 kV (primární napětí) /0,4 kV, 0,42 kV (sekundární napětí).
Interne Kennung: N006/19/V00010818/005