2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gebouwgebonden installaties 2027
Beschreibung: Het onderhouden van gebouwgebonden E &W installaties. in de aanbestedingsstukken treft u de informatie die terzakedoende is vo de desbetreffende stap in het proces.
Interne Kennung: VNTS-TH-FEB_2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Selectie van mininimaal twee (2) maximaal vier (4) gegadigden voor een uitnodiging tot inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het onderhouden van gebouwgebonden E &W installaties. in de aanbestedingsstukken treft u de informatie die terzakedoende is voor de desbetreffende stap in het proces.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De mogelijkheid om -zonder verplichting- opdrachten te gunnen die te maken hebben met klein vervangingsonderhoud.