See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis systemu VTS zdalnych odczytów układów pomiarowych i sterowania obiektami msc PGE Toruń S.A w podziale na części: część 1 – systemowa, część 2 – obiektowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Serwis systemu VTS zdalnych odczytów układów pomiarowych i sterowania obiektami msc PGE Toruń S.A w podziale na części”: — część 1 – systemowa, — część 2 – obiektowa.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwis systemu VTS zdalnych odczytów układów pomiarowych i sterowania obiektami msc PGE Toruń S.A – część 1 – systemowa
Beschreibung: Celem zadania jest bieżące utrzymanie systemu VTS – zdalnych odczytów układów rozliczeniowych, pomiarowych, parametrów technologicznych oraz zdalnego sterowania, z wizualizacją graficzną i tabelaryczną obiektów msc (kotłowni, węzłów cieplnych, indywidualnych punktów odbioru) na terenie miasta Torunia w celu zapewnienia ciągłego i bezawaryjnego działania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Los: LOT-0002
Titel: Serwis systemu VTS zdalnych odczytów układów pomiarowych i sterowania obiektami msc PGE Toruń S.A – część 2 – obiektowa
Beschreibung: Celem zadania jest bieżące utrzymanie systemu VTS – zdalnych odczytów układów rozliczeniowych, pomiarowych, parametrów technologicznych oraz zdalnego sterowania, z wizualizacją graficzną i tabelaryczną obiektów msc (kotłowni, węzłów ciepłowniczych, indywidualnych punktów odbioru) na terenie miasta Torunia, w celu zapewnienia ciągłego i bezawaryjnego działania.