See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw.- 19 części”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw.- 19 części ; DZPUCK.262.173.2024”
Vorherige Bekanntmachung: 565859-2024
Interne Kennung: DZPUCK.262.173.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw. Szczegółowy opis zamówienia stanowią załączniki: nr Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy i Załącznik nr 2a do SWZ – Opis wykonywanych czynności.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0009
Titel: Cześć 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Cześć 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Cześć 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0013
Titel: Cześć 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Cześć 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0018
Titel: Cześć 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Cześć 19
Interne Kennung: 19