2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora planowany jest na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3, art. 22 ust. 1 pkt 1, art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym – tryb bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Świadczenie w 2027 roku usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na linii lub liniach komunikacyjnych Polkowice-Głogów-Polkowice.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie w 2027 roku usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na linii lub liniach komunikacyjnych Polkowice-Głogów-Polkowice.
Beschreibung: 1. Nazwa organizatora: Powiat Polkowicki, z siedzibą ul. św. Sebastiana 1, 59-100 Polkowice, POLSKA. 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: wybór operatora planowany jest na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3, art. 22 ust. 1 pkt 1, art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym – tryb bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnych, na których planowane jest wykonywanie przewozów: publiczny transport zbiorowy o charakterze użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na linii lub liniach komunikacyjnych Polkowice-Głogów-Polkowice. 4. Przewidywana data zawarcia umowy: 28.12.2026 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 12 miesięcy.