2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst standaard softwarelicenties
Beschreibung: De gemeenschappelijke regeling samenwerking de Bevelanden (GR de Bevelanden), hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de levering van software licenties, inclusief webportal en aanverwante dienstverlening aan te besteden. Dit beschrijvend document is bedoeld om partijen de mogelijkheid te bieden op een goede en juiste wijze mee te dingen naar de gunning van de opdracht. De gemeenten Borsele, Goes, Kapelle, Noord-Beveland en Reimerswaal werken samen op het gebied van ICT en informatievoorzieningen, Werk Inkomen en Zorg (WIZ), HR en personeel- en salarisadministratie. Daarvoor is in 2015 een samenwerkingsverband aangegaan de ‘Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking De Bevelanden’. Het betreft hier een opdracht voor de GR de Bevelanden. In hoofdstuk 2 van dit beschrijvend document en het Programma van Eisen is dit nader uitgewerkt. Zie beschrijvend document en programma van eisen.
Interne Kennung: Z25.225236
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure, voor verdere beschrijving zie het beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van 1 jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals vermeld in paragraaf 3.1.3. Er is geen sprake van stilzwijgende verlenging. Een eventuele verlenging of opzegging dient schriftelijk te worden bevestigd. Opdrachtgever en/of opdrachtnemer geeft tenminste zes (6) maanden voor het aflopen van de overeenkomst schriftelijk aan dat de overeenkomst wel / of niet wordt verlengd. Eventuele verlenging geschiedt onder gelijkblijvende condities en voorwaarden.
120210-2025 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Raamovereenkomst standaard softwarelicenties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z25.225236
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: