120231-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Zpracování studie pro zajištění výběru dodavatele metodou Design & Build – Pracovně pobytová zóna Hranice a Přáslavice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování studie pro zajištění výběru dodavatele metodou Design & Build – Pracovně pobytová zóna Hranice a Přáslavice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou projektové činnosti spočívající ve vypracování studie pro zajištění výběru dodavatele metodou „Design & Build“ v souladu se smluvním standardem žluté knihy FIDIC pro: (a) 1. část díla: Pracovně pobytová zóna Hranice (objekt pro umístění 500 vojáků), (b) 2. část díla: Pracovně pobytová zóna Přáslavice (4 objekty pro umístění 4x300 vojáků).
Interne Kennung: N006/26/V00000888
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku „Zpracování studie pro zajištění výběru dodavatele metodou Design & Build – Pracovně pobytová zóna Hranice a Přáslavice“ na služby, zadávanou v otevřeném nadlimitním řízení. Předmětem veřejné zakázky jsou projektové činnosti spočívající ve vypracování studie pro zajištění výběru dodavatele metodou „Design & Build“ v souladu se smluvním standardem žluté knihy FIDIC pro: (a) 1. část díla: Pracovně pobytová zóna Hranice (objekt pro umístění 500 vojáků), (b) 2. část díla: Pracovně pobytová zóna Přáslavice (4 objekty pro umístění 4x300 vojáků).