2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Lískovice u Ostroměře a v k.ú. Tereziny Dary
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Lískovice u Ostroměře a v katastrálním území Tereziny Dary, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé katastrální území obce Lískovice u Ostroměře, mimo zastavěné území obce. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území 482 ha. Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé katastrální území obce Tereziny Dary, mimo zastavěné území obce. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území 150 ha.
Interne Kennung: SP4219/2022-514101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001