2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud luchtbehandelingsinstallaties LUMC
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal twee partijen (één per cluster) voor het uitvoeren van onderhoud aan de luchtbehandelingsinstallaties van het LUMC. De opdracht betreft: • Het preventief onderhoud (1 x per jaar) van luchtbehandelingsinstallaties volgens voorgeschreven onderhoudsvoorschriften; • De levering van de voor het onderhoud benodigde filters; • De levering van de voor het onderhoud benodigde V-snaren; • De levering van de voor het onderhoud benodigde absoluutfilters; • Het vervangen van snaarschijven (ca. 1 x per 5 jaar); • Het vervangen van ventilatorlagers (ca. 1 x per 6 jaar); • Buiten contractueel werk, waaronder storingsonderhoud en modificaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud cluster 1: deelperceel 1 en deelperceel 3
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal twee partijen (één per cluster) voor het uitvoeren van onderhoud aan de luchtbehandelingsinstallaties van het LUMC. Cluster 1: deelperceel 1 en deelperceel 3 (zie ook par. 2.3 Offerteleidraad). Cluster 1: deelperceel 1 en deelperceel 3 (zie ook par. 2.3 Offerteleidraad). De opdracht betreft: • Het preventief onderhoud (1 x per jaar) van luchtbehandelingsinstallaties volgens voorgeschreven onderhoudsvoorschriften; • De levering van de voor het onderhoud benodigde filters; • De levering van de voor het onderhoud benodigde V-snaren; • De levering van de voor het onderhoud benodigde absoluutfilters; • Het vervangen van snaarschijven (ca. 1 x per 5 jaar); • Het vervangen van ventilatorlagers (ca. 1 x per 6 jaar); • Buiten contractueel werk, waaronder storingsonderhoud en modificaties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud cluster 2: deelperceel 2
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal twee partijen (één per cluster) voor het uitvoeren van onderhoud aan de luchtbehandelingsinstallaties van het LUMC. Cluster 2: deelperceel 2, zie par. 2,3 Offerteleidraad. Cluster 2: deelperceel 2 (zie ook par. 2.3 Offerteleidraad). De opdracht betreft: • Het preventief onderhoud (1 x per jaar) van luchtbehandelingsinstallaties volgens voorgeschreven onderhoudsvoorschriften; • De levering van de voor het onderhoud benodigde filters; • De levering van de voor het onderhoud benodigde V-snaren; • De levering van de voor het onderhoud benodigde absoluutfilters; • Het vervangen van snaarschijven (ca. 1 x per 5 jaar); • Het vervangen van ventilatorlagers (ca. 1 x per 6 jaar); • Buiten contractueel werk, waaronder storingsonderhoud en modificaties.
Interne Kennung: 2