2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór i kontrola w pełnym zakresie nad realizacją prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków, tj: „Utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGIB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „E-geodezja II- uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – Etap I, część 23 - gmina Milanów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje kontrolę i monitoring realizacji prac dotyczących jednostki ewidencyjnej: 061303_2 Milanów, Powiat Parczewski związanych z: -modernizacją ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie cyfrowych baz danych EGiB lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB, wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, określonym w załączniku nr 6 do rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków, -utworzeniem inicjalnej bazy geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu GESUT zgodnej z pojęciowym modelem danych GESUT, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu, -utworzeniem bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT500) zgodnej z pojęciowym modelem danych, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w zał. nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 604238-2024
Interne Kennung: OP-I.272.98.2024.MN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz.1320), zwanej dalej ustawą w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej progów unijnych. 2. Postępowanie, którego dotyczy niniejszy dokument oznaczone jest znakiem: OP-I.272.97.2024.MN Wykonawcy winni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie. 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia dostępne będą na stronie https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl (zakładka „Lista postępowań PZP” – do terminu składania ofert „Aktualne” po terminie składania ofert „W toku”) 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.. 8. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp 12. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji. ------- 1.1.Za pośrednictwem Platformy: https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl w sekcji „Korespondencja”. 2. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę. 3. Zakładanie konta w Platformie; 3.1.zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Powiat Parczewski; https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl, lub https://oneplace.marketplanet.pl. 3.2.Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. 3.3.Rejestracja konta następuje automatycznie poprzez: 3.3.1.podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym lub 3.3.2.kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub 3.3.3.jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie. Konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych 3.4.Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Za datę przekazania zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania za pośrednictwem sekcji „Korespondencja”. 4.Zadawanie pytań do treści SWZ za pośrednictwem Platformy: a) bez logowania – poprzez funkcjonalność „Zadaj pytanie”, b) poprzez funkcjonalność „Przystąp do postępowania” i po zalogowaniu się na konto użytkownika w zakładce „Korespondencja”. 5. Treść pytań z wyjaśnieniami bądź informacje o dokonaniu modyfikacji SWZ, Zamawiający przekaże przez Platformę Zakupową. 6.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, należy się kontaktować pod nr tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl 7.Zamawiający określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: 7.1.dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, 7.2.dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem. 8.Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: 8.1.Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 8.2.Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej;8.3.Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2;8.4.Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 9.Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc.10.Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: 10.1.Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. 11.Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków pełny zakres wymagań został określony w Rozdziale VIII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GN-III.272.57.2024.AT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse